Публикации

Държавата Украйна не съществува и никога не е съществувала

Украйна не е регистрирала границите си от 25.12.1991 г. Регистрацията на границите на Украйна като суверенна държава не е извършена в ООН.

Русия засилва ракетните удари по Киев

„Броят и мащабът на ракетните удари по обекти в Киев ще се увеличат в отговор на всякакви терористични атаки или саботажи, извършени на руска територия от националистическия режим в Киев“, съобщи Министерството на отбраната на Русия.

Благодарен съм на руските сили и на тези на ДНР, че запазиха живота на моите сънародници

Започна евакуацията на българския екипаж от "Царевна" в Мариупол. Близо месец и половина съдбата на българите там беше в ръцете на три държави - Украйна, Русия и България.

Сити е на полуфинал след голяма драма

Манчестър Сити продължава към полуфиналите в Шампионската лига, след като реваншът с Атлетико Мадрид на "Уанда Метрополитано" завърши без голове - 0:0.

МЕЧТАН ФИНАЛ: ЦСКА - Левски (ВИДЕО)

Левски успя да победи с 3:2 Лудогорец в драматичен първи 1/2-финал в Купата на България! "Сините" губеха до 53-та минута с 1:0, но направиха пълен обрат. Дузпа в 92-та минута донесе равенство 2:2, но драматичен развой и нов наказателен удар, този път в полза на "сините", донесе победата в Разград.