Пропускане към основното съдържание

Публикации

Недооценен от ЦСКА талант на Литекс смълча "Армията" с хеттрик

ЦСКА претърпя тежко поражение в домакинството си на Локомотив Пловдив и загуби с 1:3. В герой за "смърфовете" се превърна Георги Минчев. Талантът от школата на Литекс, който премина за кратко и през ЦСКА, стана автор и на трите попадения.

Масов бой между феновете на ЦСКА и Локо Пловдив (ВИДЕО)

Феновете на ЦСКА София и Локомотив Пловдив си спретнаха масов бой минути преди шампионатния мач между двата отбора на "Армията".

Не е страшно да ходиш на зъболекар - по-страшно е да не отидеш

Защо да се страхуваш от специалиста, чиято работа и цел е да се погрижи за едно от най-ценните ти притежания - твоите зъби?

Черно море надви слабичък Левски

Черно море удари с 1:0 Левски в здрава битка на "Тича" от 13-ия кръг на първенството. Попадението отбеляза Родриго Енрике в началото на второто полувреме, а варненци, които завършиха мача с десет души, сложиха край на серията си от три поредни двубоя без победа. "Моряците" се изравниха по точки с четвъртия Ботев Пд и са само на една от втория Славия. "Сините" пък остават седми с 14 точки.

САМО В BGpravda: Голяма измама в "Игри на волята" (ВИДЕО)

Зрителите на NOVA станаха свидетели на една от най-оспорваните елиминационни битки между съплеменници в третия сезон на „Игри на волята: България“. Точност, прецизност, баланс до сантиметър и желязно спокойствие донесоха на Мани поредна победа в елиминационна битка и за изненада на всички тя отстрани един от най-големите си врагове в племето и един от най-силните играчи – Стоян.

Вижте, къде се намира хранилището за края на света

Това е хранилището за края на света. Намира се в Норвежкия архипелаг, близо до Северния полюс. Там се съхраняват над 1 милион мостри на семена. Инсталацията се намира на 130 м. дълбочина в една планина от пясъчен камък, но от друга страна е и на една височина, на която да не може да бъде залята с вода, дори ако се разтопи всичкият лед на планетата.

Един достоен българин, който загина, защитавайки братска Сърбия

Младежът от София Евгений Василев постъпва като доброволец в армията на Република Сръбска, за да защитава православието.  Няколко пъти е раняван, но не се прибира в София за почивка и възстановяване, а продължава да воюва със своите сръбски другари, пише вестник "Глас сръбски".