Пропускане към основното съдържание

Публикации

След исторически успех в естетическата гимнастика вярват в ново злато

Националните отбори  (жени и девойки) на България по естетическа групова гимнастика извоюваха през уикенда безпрецедентен успех, печелейки златните медали на световния шампионат и световната купа, проведени в нашата столица.

Гол в 121-ата минута прати Украйна на 1/4-финалите

Украйна се класира за четвъртфиналите на Европейското първенство, след като резервата Артьом Довбик се разписа в самия край на второто продължение. Отборът на Андрий Шевченко спечели с 2:1 срещу Швеция и ще се изправи срещу Англия в битка за място на полуфиналите. Олександър Зинченко откри резултата в 27-ата минута, а малко преди почивката Емил Форшберг изравни. След почивката нямаше голове, но Форшберг на два пъти удари гредите, а удар на Сидорчук също срещна гредата.

Липсата на секс провалила французите

Вече е на ход първата теория за отпадането на световния шампион Франция от Евро 2020. Оказа се, че футболистите на Дидие Дешан са били подложени на секс ембарго по време на участието си в турнира.

За кражбата на един хляб, присъдата, която съдията даде

Присъдата, която съдията даде на крадеца. Хванаха 15-годишно момче да краде от магазин в Америка. В опит да избяга, момчето унищожило и рафт. След като съдията чул делото, попитал момчето:

Англия надви Германия и е на четвъртфинал

Англия спечели футболната класика с Германия, след като се наложи с 2:0 в осминафинален сблъсък от Европейското първенство, игран на „Уембли“.

Швейцария отряза главите на "петлите" в паметен мач

Световният шампион Франция беше елиминиран от Евро 2020, след като Швейцария поднесе абсолютната сензация на турнира, спечелвайки 1/8-финалния си мач срещу "петлите" след 3:3 и дузпи, в които Килиян Мбапе беше големият грешник на момчетата на Дидие Дешан!