Пропускане към основното съдържание

Публикации

Чехия тресна Шотландия

Чехия постигна победа с 2:0 над Шотландия във втори мач от група D на Евро 2020 на стадиона в Глазгоу. И двете попадения за победителите бяха дело на Патрик Шик, който се разписа в 42-ата и 52-ата минути. Българинът Георги Кабаков бе четвърти съдия в срещата.

В зрелищен мач Нидерландия изкопчи успеха срещу Украйна

Нидерландия победи Украйна с 3:2 в стартиращия двубой и за двата тима на UEFA EURO 2020 в група С на турнира. Вайналдум в 51-ата минута и Вегхорст в 59-ата минута дадоха аванс на домакините, но Ярмоленко и Яремчук изравниха резултата.

Австрия удари Северна Македония

Австрия записа първата си победа на голямо първенство от 31 години, след като победи Северна Македония с 3:1.

Oliviya J със съвместен проект с американски рапър

Варненската красавица в рапа - Oliviya J направи съвместен проект с американския рапър El Vee. Колаборацията вече се радва на завиден интерес от меломаните.

Англия матира Хърватия, Стърлинг герой за „трите лъва”

Англия измъкна ценна победа на старта в своята кампания на UEFA EURO 2020. За първи път англичаните постигнаха успех на старта при свое участие на Европейско първенство, а на „Уембли” с 1:0 бе сразен световният вицешампион Хърватия в солиден мач.

Ивет Горанова: Отивам в Токио за златен медал

Първо интервю на Ивет Горанова от Париж след спечелването на олимпийска квота - историческа за българското карате.

Белгия се разправи с лекота с Русия

Белгия започна ударно участието си на Евро 2020. Тимът на Роберто Мартинес спечели с 3:0 срещу Русия първия си мач от надперавата. "Червените дяволи" изпуснаха още куп положения, но дадоха сериозна заявка за първото място в групата.