Пропускане към основното съдържание

Публикации

Всички резултати и голмайстори от Лига на нациите

Тази вечер се изигра поредна порция футболни мачове от Лигата на нациите. Англия спечели с 1:0 над ИсландияИсландия след гол от дузпа в 90-ата минута. Секунди по-късно исландците пропуснаха дузпа. В друг мач от същата група Белгия надви Дания. Франция спечели гостуването си на Швеция след страхотен гол на Килиан Мбапе.

Португалия разнищи Хърватия и без Роналдо

Португалия се справи и без Кристиано Роналдо и разнищи Хърватия с 4:1 в мач от Лигата на нациите. Двубоят бе от Група А и се играе на "До Драгао".

Мбапе донесе победата на Франция над Швеция

Франция започна с победа участието си в тазгодишното издание на Лигата на нациите. Световният шампион спечели с 1:0 като гост на Швеция в срещата между двата тима от Лига "А", група 3.

Британският вестник "Гардиън" с остър материал за случващото се в България

Британските медии с най-детайлно отразяване на случващото се в България. С особено остър материал излиза водещият вестник Гардиън. Екип на медията на място в София е отразявал протестите, като към материала е качено и видео с обзор на събитията.

Ново Велико народно въстание ще има на 10-ти септември

Ново Велико народно въстание ще има на 10-ти (четвъртък) септември от 08.00 часа пред бившия Партиен дом.

Испания измъкна точка от Германия в последната минута

Германия и Испания не излъчиха победител в първия си мач от Лигата на нациите, завършвайки 1:1. Попадението за домакините бе дело на Тимо Вернер, а за "Ла фурия роха" се разписа Хосе Гая в самия край на мача.

Божидар Краев: Нека останем с позитивното, с точката

Голмайсторът на България Божидар Краев бе изключително кратък след равенството 1:1 с Ирландия в първи мач от Лигата на нациите.